Ücretsiz En İyi PS4 Oyunları - Güncel Gündem Haberleri | NtsPazar.Com

Ücretsiz En İyi PS4 Oyunları

 

PlayStation 4’ün yaşam döngüsünün sonuna gelmiş olmamıza rağmen, hala Sony’nin popüler donanımında bulunabilecek bir ton harika oyun var. Konsollara özel oyunlardan inanılmaz indie oyunlara kadar, gerçekten herkes için bir şeyler mevcut. Bunların arasında, oynaması tamamen ücretsiz olan bir dizi oyun bulunmakta. Bu ücretsiz oyunlardan bazıları zaman ayırmaya değmese de aralarından bazıları gerçekten muhteşem birkaç deneyim sunuyor.

Battle Royale’lerden Looter-Shooter’lara ve hatta MMO’lara kadar pek çok ücretsiz içerik var. Öyleyse cüzdanımızı bir kenara koyup ve şaşırmaya hazırlanabiliriz. İşte Oynayabileceğiniz En İyi Ücretsiz PS4 Oyunları:

Hitman 2 Ücretsiz Başlangıç Paketi

Daha önce Hitman oyunlarını oynamadıysanız, PS4’te Hitman 2’den bir görevi ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Oyunlar fantastik, derinlemesine ve detaylı. Bir suikastçı veya süper casus olarak yaşamanın nasıl bir şey olduğunu gerçekten deneyimleyeceksiniz.

Hitman 2’nin ücretsiz görevi, gizemli bir müşterinin peşinde olan Ajan 47 olarak Yeni Zelanda’ya seyahat etmenize izin verecek. Kilidi açılmış tek bir görev olsa da, bu görevde ustalaşmayı deneyebilir, doğaçlama ve deneylerle yaratılan 40’tan fazla meydan okumayı tamamlayabilirsiniz.

Mağaza Linki

Neverwinter

Runescape ve World of Warcraft gibi oyunları sevenler için Neverwinter’a bir şans vermelisiniz. Denenmesi gereken en basit MMORPG’lerden biridir ve yine de tonlarca içeriği ücretsiz olarak sunar.

Oyuna ne kadar zaman ayırdığına bağlı olarak, sonunda potansiyel bir ödeme engeline takılabilirsiniz, ancak bu zorunlu değil, sadece bazı bekleme süreleri ve seviye atlama süreçlerinde sabırlı olmalısınız. Dungeons and Dragons’a aşinaysanız, oyunun adı DD’nin kurgusal Forgotten Realms şehrine dayandığından büyük olasılıkla bu ismi tanıyorsunuzdur.

Mağaza Linki

Fishing Planet

Simülatör oyunlarının hayranı mısınız? Fishing Planet etkileyici bir balıkçılık simülatörüdür. Son derece gerçekçi ve harika grafiklere sahiptir. Ayrıca, oyundaki balıkların zeki oldukları ve türlerinin benzersiz davranışlarını taklit etmeleri amaçlanmış. Genel olarak 110’dan fazla tür var.

Bunun ötesinde, iklim koşullarına ve arazisine göre değişiklik gösteren 17’den fazla farklı manzaralı su kaynağı mevcut. Ayrıca çok sayıda yem ve hatta üç farklı balık tutma şekli arasında seçim yapabilirsiniz.

Mağaza Linki

H1Z1 Battle Royale

H1Z1 Battle Royale, dünyanın her yerinden oyunculara karşı rekabet etmenizi sağlayan ücretsiz bir battle royale oyunudur. H1Z1’in PS4 için yeniden tasarlanmış halidir. İlk piyasaya çıktığında, bir milyondan fazla oyuncunun bir seferde erişmeye çalıştığı ve sunucularının çöktüğü kadar popüler.

İlginizi Çekebilir  F1 2020 Çıkış Tarihi Duyuruldu

Çoğu ücretsiz oyunda olduğu gibi, mikro satın alımlar var, ancak bunların önlenmesi çok kolay. Oyunun kendisine gelince, Fortnite’a biraz benziyor. Nasıl oynanacağını öğrenmek kolay ama çok yetenekli olmak zor.

Mağaza Linki

Fallout Shelter

Yeterince Fallout deneyimi elde edemeyenler için, serinin bir parçası olan bu ücretsiz simülasyon oyununu kaçırmadığınızdan emin olun. Oyunun amacı, adından da anlaşılacağı gibi, kendi yer altı komünü ve barınağınızı yönetmekten sorumlu olacaksınız.

Oyun içi mikro satın alımlar olsa da bunlar gerçekten sadece bekleme sürelerini hızlandırmak için varlar. Yeteri kadar sabırlıysanız, bunlardan kolayca kaçınabilirsiniz. Vatandaşlarınızın korunduğundan ve ihtiyaç duydukları tüm kaynaklara sahip olduklarından emin olmak başlıca göreviniz.

Mağaza Linki

Fortnite Battle Royale

Sevin ya da nefret edin, Epic’in Fortnite Battle Royale’inin inanılmaz başarısını inkar etmek mümkün değil. Sürü modu tarzı bir oyun olarak başlayan oyun, o zamandan beri tüm zamanların en yüksek hasılat yapan ücretsiz oyun haline gelen bir battle royale deneyimi ekledi. Yalnızca geçen yıl oyun 2,4 milyar dolar satışı aştı.

Fornite’da 100 oyuncu, yok etmek/inşa etmek için silahlar, araçlar ve binalarla dolu büyük bir açık haritaya düşüyorsunuz. Amaç? Çevrenizdeki harita yavaşça küçülürken hayatta kalan son oyuncu veya takım olun. Fornite Battle Royale sadece ücretsiz değil, aynı zamanda temelde tüm en yeni konsollar, telefonlar ve bilgisayarlarla çapraz oyunu da destekliyor.

Mağaza Linki

DC Universe Online

DC Universe Online, çizgi roman hayranı olan herkes için ideal bir oyun. İçinde, oyuncular kendi orijinal süper kahramanlarını veya kötü adamlarını yaratacak ve Batman, Süpermen ve benzeri kahramanlarla birlikte veya onlara karşı savaşacaklar. Bu MMO tarzı macera, arkadaşlarınızla ortaklık kurmanıza ve DC’nin birçok ikonik karakterini içeren zindanlara, raidlere ve bosslara katılmanıza olanak tanıyor.

Maksimum seviyeye ulaştığınızda bile, saatlerce yatırım yapmaya devam etmenizi sağlayacak bir ton oyun sonrası içerik var. Oyun eski olsa da, ilk çıktığı zamandan beri yeni içerik, öğeler ve karakterlerle güncellenmeye devam etmektedir. Herhangi bir DC hayranı için denenmesi gereken bir oyun.

Mağaza Linki

Paladins: Champions Of The Realm

Overwatch gibi kahraman temelli nişancılar sizin tarzınızsa, Hi-Rez Studios’un Paladins’i bu türde ücretsiz olarak sunulan bir oyun. Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı donanımlara ve yeteneklere sahip 35’ten fazla kahramanla bu shooting oyunu, çok çeşitli seçenekler sunuyor. Sadece dev bir ağaç olarak savaşmakla veya bir yılan başını zehir fırlatıcı olarak kullanmakla kalmıyor, aynı zamanda Paladins her kahraman için özelleştirme imkanı sunuyor.

İlginizi Çekebilir  (ÇÖZÜLDÜ) Cyberpunk 2077 Hataları Ve Çözümleri

Her maçtan önce, belirli yetenekleri güçlendirmek için özel kartlar kullanabilirsiniz. Aynı şekilde, maç sırasında birçok MOBA türü oyunda olduğu gibi savaşta size yardımcı olacak öğeler satın alabilirsiniz. Bu oyun kaotik, aksiyon dolu ve kesinlikle zaman ayırmaya değer.

Mağaza Linki

Let It Die

Souls oyunlarının ezici başarısıyla, taklitçilerin olması çok doğaldı. Let It Die, çok daha popüler öncüllerinden büyük ölçüde ödünç alıyor, ancak çılgın karakterler, ortamlar ve silahlarla kendisini diğerlerinden ayırıyor. Karakteriniz, kimsenin daha önce başaramadığı “Tower of Barbs”ın zirvesine kadar savaşmakla görevlendirildi.

Yol boyunca, tuhaf NPC’lerle tanışacak ve daire testere, havai fişek silahı veya alev çubuğu gibi gerçekten komik silahlar keşfedeceksiniz. Burada sergilenen gösterişli kargaşa gerçekten izlerken keyif yaratıyor.

Mağaza Linki

The Awesome Adventures Of Captain Spirit

Life is Strange gibi hikaye anlatımını mükemmelleştiren birkaç oyun var. Bu grafik macera tarzı oyun daha çok etkileşimli bir filme benziyor ve oyunculara karar verme, bulmacaları çözme ve seçimlerinin sinematik bir tarzda oynanmasını izleme şansı veriyor. Life is Strange 2’nin öncüsü olan The Awesome Adventures of Captain Spirit, iki oyun arasındaki boşluğu dolduran küçük boyutlu bir macera.

Trajik bir kayıpla karşı karşıya kalan ve bununla başa çıkma yöntemi olarak bir süper kahraman kişiliği yaratan genç bir çocuk olan Chris Eriksen olarak oynuyorsunuz. Yaklaşık 2 saatlik hikayede, yolunu değiştirmek için seçim yaparken bu hikayeyi takip edeceksiniz. Bu oyun, derin oyun mekaniği yerine harika bir hikaye ile rahatlamak isteyenler için mükemmel.

Mağaza Linki

Brawlhalla

Brawlhalla, bir platform savaş arenası olarak sınıflandırılır, ancak çoğu insan bunu hemen popüler Super Smash Brothers serisiyle karşılaştırır. Siz ve arkadaşlarınız iki boyutlu bir haritayı kontrol etmek için savaşacak, tekmelemeye, yumruk atmaya, kesmeye ve birbirinizi kenardan vurmaya çalışacaksınız.

Her karakterin farklı yetenekleri vardır ve biraz farklı oynanır. Kontrol edebileceğiniz çeşitli oyun modları ve kilidini açabileceğiniz 40’tan fazla karakter vardır. 8 oyuncuya kadar savaşabilirsiniz, bu da bu oyunu arkadaşlarınızla oynamak için harika bir oyun haline getirir.

İlginizi Çekebilir  Öykü Gürman dijital dünyanın zirvesine yerleşti!

Mağaza Linki

Dauntless

Dauntless, Monster Hunter tarzı bir aksiyon-maceradır. Karakterinizi yarattıktan sonra, bir kılıç ile Parçalanmış Adalar’a atılıyorsunuz! Amaç, dünyayı dolaşan birçok devi ortadan kaldırmak ve çeşitli parçalarını silah ve zırh yapmak için kullanmaktır.

Oynanış olarak Monster Hunter gibi olsa da Dauntless’ın çizgi film benzeri tarzı, hızlı dövüşü ve akıcı hareketi, bu türdeki diğer oyunlardan farklı hissettiriyor. En iyi yanı, PC ve Xbox One ile çapraz oynanabilir olması, böylece siz ve arkadaşlarınız canavarlarla birlikte mücadele edebilirsiniz!

Mağaza Linki

Apex Legends

Apex Legends geliştirici Respawn’dan piyasaya sürüldüğünde, oyun topluluğunun çoğu başlangıçta bunun yeni bir Titanfall olmadığı için hayal kırıklığına uğradı. Ancak, bu birinci şahıs battle royale oyununda oyuncular King’s Canyon dünyasına girdiklerinde bu hayal kırıklıkları hemen hafifletildi.

Apex’te hero-shooter tarzı oynanışı battle royale ile birleşiyor. 60 oyuncu, mevcut kahramanların çeşitli kombinasyonlarında 3 oyunculu takımlarda küçülen bir haritanın kontrolü için savaşır. Apex’i diğerlerinden gerçekten ayıran şey, sıkı kontrolörler, kaygan hareketler ve karakter yetenekleridir. An be an oynanış o kadar iyi hissettiriyor ki, onu bırakmak zor. Ayrıca, mikrofona ihtiyaç duymadan ekipler arasında harika iletişim sağlayan bir iletişim sistemi kullanır.

Mağaza Linki

Warframe

Destiny ile aynı tür yağmacı shooter oyunu ilginizi çekiyorsa, Warframe kesinlikle incelemeye değer. Ağırlıklı olarak co-op’a odaklanan 3. şahıs, bilim kurgu bir aksiyon oyunudur. Tenno olarak bilinen uzaylı bir ırk olarak oynuyorsunuz. Her oyuncu, Warframe adı verilen ninja görünümlü bir mekanik kıyafeti kullanır.

Ganimet puanı alırken, ekipmanınızı yükseltirken ve yeni yetenekler öğrenirken uçan kaykayınızda açık bir dünyayı keşfedin. Warframe ayrıca sizin ve arkadaşlarınızın daha zorlu zindanlar ve bosslar için parti oluşturmanıza ve bazı savaşların üstesinden gelmenize izin verir. Düşük fiyata ÜCRETSİZ olan bu oyunda yüzlerce saatlik içerik var!

Mağaza Linki

 

ntspazar

Ntspazar.com Sizler İçin En Uygun Fiyata Oyunlar Sunmakla Kalmıyor En Güncel Oyun Haberlerine Ulaşmanızı da Sağlıyor. Sizlerde En Güncel Oyun Haberlerini Ve Ücretsiz Oyun Haberlerini Kaçırmak İstemiyorsanız Bildirimi Açmayı Unutmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900
Translate »