LoL 11.9 Meta Şampiyonları Nelerdir? LoL 11.9 Meta Detaylar - Güncel Gündem Haberleri | NtsPazar.Com

LoL 11.9 Meta Şampiyonları Nelerdir? LoL 11.9 Meta Detaylar

LoL 11.9 Meta Şampiyonları Nelerdir? LoL 11.9 Meta Detaylar

LoL, günümüzde en çok oynanan oyunlar ortasında yer almaktadır. Oyuna daima olarak gelen farklı güncellemeler ile birlikte şampiyonların fonksiyonları ve eşyaların özellikleri değişmektedir. Bu da meta ismi verilen özelliği oluşturmaktadır. League of Legends oyununu yakından takip eden ve sık sık oynayan şahısların nizamlı olarak takip ettikleri LoL meta tertipli olarak yenilenmesinden ötürü, oyuncuların meta şampiyonları oynaması hayli değerlidir. Bu yazımızda LoL 11.9 meta şampiyonları nelerdir ile ilgili bir içerik derledik.

LoL, arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirip eğlenebileceğiniz oyunlardan bir adedidir. Fakat League of Legends’ın cümbüş kısmından ışıkta profesyonel kısmı da hayli büyük bir yer barındırmaktadır. Sistemli olarak gerçekleşen turnuvalar ve ligler League of Legends profesyonel arenasının ne kadar büyük olduğunu bizlere göstermektedir. Bu profesyonel arenalarda oyuncular daima olarak LoL meta şampiyonlarını oynamaktadırlar. Bunun nedeni meta şampiyonların öteki şampiyonlara göre daha güçlü olması ve takımsal olarak daha fonksiyonel olmasıdır. Siz de profesyonel bir oyuncu olmak yahut LoL’de daha yüksek liglerde rekabet etmek istiyorsanız, meta şampiyonlarını takip etmeli ve bu şampiyonlar üzerinde yoğunlaşmalısınız. Yazımızın devamında LoL 11.9 meta şampiyonlarını derledik.

LoL 11.9 yaması ile birlikte oyunda birçok şampiyon nerf yerken kimi şampiyonlar da buff almıştır. Ayrıyeten oyun içerisinde kimi eşyaların da özellikleri ve verdiği güçler değişmiştir. Bu gelen güncellemelerin akabinde meta olan şampiyonlara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

LoL 11.9 Meta Şampiyonları Nelerdir?

Üst Koridor:
Urgot, Aatrox, Volibear, Sett, Renekton, Wukong, Ornn, Cho’Gath, Jax, Akali, Gwen

İlginizi Çekebilir  Epic Games Elite Dangerous Türkçe Yama Var Mı ?

Orman:
Morgana, Zed, Hecarim, Kayn, Viego, Graves, Volibear, Nocturne, Master Yi, Viego, Diana

Orta Koridor:
Zed, İstikamete, Fizz, Sylas, Diana, Katarina, Viego, Ahri, Akali

Alt Koridor (Nişancı):
Tristana, Jinx, Jhin, Ashe, Caitlyn, Sivir, Senna, Kai’sa, Miss Fortune

Alt Koridor (Destek):
Senna, Rell, Brand, Seraphine, Thresh, Leona, Morgana, Bard, Nautilus, Lulu

ntspazar

Ntspazar.com Sizler İçin En Uygun Fiyata Oyunlar Sunmakla Kalmıyor En Güncel Oyun Haberlerine Ulaşmanızı da Sağlıyor. Sizlerde En Güncel Oyun Haberlerini Ve Ücretsiz Oyun Haberlerini Kaçırmak İstemiyorsanız Bildirimi Açmayı Unutmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900
Translate »