En İyi Araba Simülasyon Oyunları 2021 - Güncel Gündem Haberleri | NtsPazar.Com

En İyi Araba Simülasyon Oyunları 2021

En İyi Araba Simülasyon Oyunları 2021

Araba simülatörleri, gerçekçi bir sürüş sunmak için inşa edilmiş oyunlardır. İster bir Subaru ile tepeden aşağı iniyor olun, ister büyük bir kamyonla Avrupa kırsalını seyrediyor olun, listemizdeki sürüş simülasyonları olabildiğince gerçekçilik içeren mükemmel oyun örnekleridir. Bu oyunlar serttir, kazayı affetmezler ve araçlarda ustalaşmak başlı başına bir meydan okumadır.

Video oyun konsolları daha karmaşık hale geldikçe, araba simülatörleri yıllar içinde giderek daha popüler hale geldi. Oturma odanızın konforunda yarış ve sürüş dünyasına kapılmak çok kolay.

Bu tür oyunların hayranıysanız ve daha fazla seçeneğe erişmek istiyorsanız doğru listedesiniz. Önceden de belirttiğimiz gibi piyasada çok çeşitli yarış simülatörleri var, bazıları hikaye görevlerine sahip ve bazıları da ücretsiz oynamaya daha uygun. Umarız zevkinize en uygun olanı bulursunuz:

Driver: San Francisco

Grand Theft Auto’nun devasa kurgusal haritalarında dolaşmayı seviyorsanız, bu özel franchise’ın beşinci oyunu olan Driver: San Francisco’ya göz atmayı bir düşünün. Düşmanını peşindeyken komaya giren bir dedektif olarak bir hikaye modu oynamanıza izin veriyor.

Ayrıca 140’ın üzerinde gerçek lisanslı araçla oynayabilirsiniz. Araçların her yerine hasar verebilirsiniz. Sadece bu değil, oyun, oyun sırasında arabaları ışınlamanıza ve değiştirmenize izin veriyor ve birden fazla platformda oynanabilir.

TrackMania 2: Canyon

Akrobasi gösterileri yapmayı ve kendi parçalarınızı oluşturarak yaratıcılık sergilemeyi seviyorsanız, oyunculara diğer pek çok oyunda görülmeyen bir düzeyde özelleştirme sağlayan TrackMania 2: Canyon oyununu almayı düşünebilirsiniz.

Yarış deneyimlerini kişiselleştirmek ve bahisleri önemli ölçüde artırmak isteyen Sims topluluğunun paylaştıklarına benzer şekilde, YouTube’da ve çevrimiçi oyun forumlarında parçalarını paylaşan birçok oyuncu var. Ayrıca, yeteneklerinizi sergilemek için video çekimlerini düzenleyebilir ve kendi filminizi oluşturabilirsiniz.

Autobahn Police Simulator

Autobahn Police Simulator ve devam oyunu, size gerçek bir hedef ve görevler verdiği için bu listedeki bazı oyunlardan farklıdır. Eğer yarış simülasyonlarını seviyorsanız, ancak yarış parkurlarından sıkıldıysanız, bunun gibi bir oyunu tercih edebilirsiniz. Bu oyun size Alman otobanlarında bir polis memuru olmanın nasıl bir şey olduğuna dair gerçek bir deneyim sunmaya çalışıyor.

Ücretsiz bir oyun modu var, ancak sizi kaza yerlerine ve araba kovalamacalarına gönderen 30’dan fazla görev var. Bu görevlerde şoförlerin araçlarını uyuşturucu kullanıp kullanmadıklarını incelemek için kovalamanız gerekecek.

İlginizi Çekebilir  Total War Shogun 2 Ücretsiz İndirilebilecek

RACE: Injection

Bu oyun alanında birçok ödül kazanan RACE 07 serisinin son oyunudur. Oyunculara, dünyanın çeşitli bölgelerine yerleştirilmiş 9 pistte 20’den fazla farklı araba modeli sunuluyor.

Ayrıca beş farklı sınıfta yarışabilir ve hatta gerçek hayata dayalı şampiyona turnuvalarında yarışabilirsiniz. Ayrıca, oyun çok oyunculu 25 kişiye kadar destek sunuyor. İsterseniz sadece yapay zekaya karşı yarışabilirsiniz, karar sizin. Arabalarını özelleştirmeyi sevenler için oyun 400’den fazla farklı araç skini sunuyor.

Shift 2: Unleashed

Shift 2: Unleashed, Need for Speed: Shift’in doğrudan devamı ve Need for Speed serisinin 17. oyunudur. Oyun, sürüş ve yarış simülatörlerinde gerçekçiliği yeniden tanımlamayı hedefliyor. Tüm deneyimi daha sürükleyici hale getirmek için dinamik çarpışma senaryoları oluşturuyor.

Aralarından seçim yapabileceğiniz 140’tan fazla araba, 30’dan fazla pist ve 37 farklı üretici var. Seçim ve özelleştirme seviyesi, oyunculara, oyunu oyuncunun kendi isteklerine göre çok daha kişisel hale getirmek için seçim yapabilecekleri birçok seçenek sunmakta.

EURO TRUCK SIMULATOR 2

Euro Truck Simulator 2, zorluk söz konusu olduğunda bu listedeki diğer oyunların tam tersi konumda. Daha çok bir sürüş simülatörü olarak tanımlayabileceğimiz oyunda huzurlu, yavaş tempolu bir öğle vakti geçirmek için mükemmel bir oyun.

Oyunda, propan tanklarından küçük arabalara kadar bir dizi farklı kargo taşıyan bir dizi büyük kamyon kullanıyorsunuz. Çeşitli hava koşullarında Birleşik Krallık’tan İskandinavya’ya Avrupa’nın çoğunu gezebilirsiniz. Uyulması gereken trafik kuralları ve hız sınırları vardır, ancak hepsini göz ardı edebilirsiniz. Ancak genelde bunun sonu bir hendeğe çarpmış kamyon oluyor.

DIRT RALLY 2.0

Bu oyun, bugüne kadar yapılmış en iyi ralli oyunlarından biridir. Hızlı, güçlü arabaların zorlu arazide son derece hızlı bir şekilde savrulduğu gerçek hayattaki ralli yapmanın çılgın zorluğunu kucaklıyor. Yolda kalıp kalmayacağınızı veya keskin bir dönüşü kaçırıp uçurumdan uçup uçmayacağınızı belirleyeceği için yardımcı sürücünüzün hız notlarını takip etmeniz gerekir.

Hız notlarını takip etseniz bile, bazen arabalar o kadar güçlü ve hantal ki bir ağaca çarpmaktan kaçınamazsınız. Ve oyunda birçok kez kaza yapıyorsunuz. Özellikle de klasik bir Mini’den daha güçlü bir şey seçerseniz.

PROJECT CARS 2

Bazı pist tabanlı yarış simülasyonları gerçekliği zorluk olarak algılar; bir arabayı kontrol etmeyi imkansız hale getirirler ve parkur buzla kaplı gibi hissettirir. Project Cars 2’de bu sorun yok. Arabalar, alışmak biraz zaman alsa da, neredeyse gerçeğe yakın hissettiriyor. Oyunda ayrıca değişen hava koşulları var. Efektler sadece olağanüstü ve hava genellikle bir yarışın ortasında değişiyor. Yine de, kontrolden çıkmadan önce yeni koşullara uyum sağlamanız gerektiğinden görünüşten fazlasını beraberinde getiriyor.

İlginizi Çekebilir  En İyi Hikaye Odaklı Oyunlar

ASSETTO CORSA

Bu oyun, en iyi yapay zeka veya oyun modlarına sahip değil. Bununla birlikte, bir yarış arabası sürmenin saf hissi söz konusu olduğunda, bunu telafi etmekten daha fazlasını sunuyor. Assetto Corsa, herhangi bir yarış simülasyonunun tartışmasız en iyi fiziği ile rakipsiz bir gerçekçilik duygusu sunuyor. Ama hepsi bu kadar değil. Oyun son derece özelleştirilebilir, böylece önceden kontrol edilmesi imkansız olan bir arabayı rahatça sürebilene kadar ayarları istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Oyunda ayrıca süper arabalardan özel parçalara kadar tonlarca özellik ekleyen aktif bir modlama topluluğu var.

IRACING

Her ciddi oyuncunun bildiği bir yarış simülasyonu varsa o da iRacing’tir. Abonelik sistemiyle çalışan iRacing’e aylık olarak ödeme yapmanız gerekir ve temel modele dahil olmayan her araba veya parkur edinmenin maliyeti 10 doların üzerindedir. Evet, bazılarına göre giriş maliyeti yüksek. Ama kimsenin inkar edemeyeceği şey, gerçekliğidir. Tüm arabalar, detaylara kusursuz bir özen gösterilerek modellenmiştir ve yarış kuralları, gerçek hayattaki bir pist etkinliğinde bulacağınız kurallar kadar ciddidir. Fizik motoru da en doğru olanlardan biridir.

SPINTIRES: MUDRUNNER

Eğer gerçekten bir SUV almadan ve çamurlu bir alana gitmeden aşırı arazi sürüşünün nasıl bir his olduğunu bilmek istiyorsanız, oynayabileceğiniz en yakın oyun budur. Spintires: MudRunner, sizi zorlayıcı bir araziye sahip geniş bir alana düşüren bir oyundur. Bir ton çamur, engebeli yollar ve patikalar, derin nehirler, çıkıntılı kayalar, deforme olan arazi ve dik tepeler var. Bu arazide gezinmek için SUV’lardan büyük kamyonlara kadar bir dizi arazi aracı sürüyorsunuz. Lastikleriniz hızla tıkanarak çamura kolayca saplanabilir. MudRunner sabır ve hesaplama ister. Eğer bunlara sahip değilseniz çabucak sinir bozucu hale gelebilir.

RFACTOR 2

2013 yılında piyasaya sürülen rFactor 2 oldukça eskidir. Oyun yaşlı olsa da geliştiriciler hala DLC’ler yapıyor ve modlama topluluğu hala tonlarca mod üretiyor. Ve aynı zamanda inanılmaz derecede karmaşık. Zamanla pistte oluşan ve ister kuru ister yağmurlu olsun, aracınızın yol tutuşunu etkileyen bir lastik ip gibi özelliklere sahiptir. Oyun aynı zamanda aerodinamiği doğru bir şekilde kullanıyor ve küçük ayarlamalar bile arabanızın hızını ve hatta yakıt tüketimini etkiliyor.

İlginizi Çekebilir  Metro Exodus Rusça Dil Sorunu Çözümü - 2020

BEAMNG.DRIVE

Bir sürüş simülasyonunu eğlenceli hale getirmek kolay değildir, ancak BeamNG.drive bunu kolayca başarır. Arabalar bu listedeki diğer simülasyonlar kadar gerçekçi hissettirdiği için hala zor. Ancak bu seçeneğe sahip olsanız bile yarışmak bu oyunda bir öncelik değil. Hasar modeli, BeamNG.drive’ı özel yapan şey. Sadece 60 mil hızla bir tümsek üzerinden geçerek arabanızı yok edebilirsiniz ve tüm çarpışmalar gerçek gibi hissettirir. Bu da oyunun mevcut arabaların her bölümünde uygulanan yumuşak vücut fiziği sayesinde olmakta. Modlama topluluğu de oldukça aktif.

RICHARD BURNS RALLY

Bu, diğer tüm ralli simülasyonlarının karşılaştırıldığı oyun. Ultra gerçekçi yarışlar, acımasız zorluklar ve en küçük kaymanın bile size yarışa mal olabileceğini bilmenin dehşeti için çıtayı belirliyor. Bazı cesur hayranlar, DiRT Rally oyunlarının hala Richard Burns Rally’ye yaklaşmadığı konusunda ısrar ediyor.

2004 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana, oyun tutkulu hayranlardan birçok mod aldı. Bu modlar, lastiklerin etkileşiminden çeşitli yüzey türlerine ve süspansiyon iyileştirmelerine kadar her şeyi değiştirmekte. Tüm bunlar, DiRT ile yarışan ve çoğu durumda zirveye çıkan bir oyun olmasını sağladı.

FORZA MOTORSPORT 7

Satın alabileceğiniz en kolay yarış simülasyonlarından biridir. Küçük hatalar sürüşünüzü mahvetmez ve ustalaşmak o kadar da zor değildir. Bununla birlikte, ortalama yarış oyunundan hala daha zor ve arabalar öğrenmek için hala biraz sabır gerektiriyor; özellikle hızlı olanlar. Ancak asıl çekiciliği, oyunun ne kadar geniş olduğu.

Klasik arabalardan güçlü arabalara, basit minibüslere ve hatta römorklu kamyonlara kadar 700’den fazla araca sahip. Aynı zamanda çok sayıda parça ve konuma, özel görünümlere ve aktif çok oyunculu oyunlara sahip. Simülasyon oyunlarında yeni olan oyuncular için Forza Motorsport 7, hoş bir giriş olabilir.

 

ntspazar

Ntspazar.com Sizler İçin En Uygun Fiyata Oyunlar Sunmakla Kalmıyor En Güncel Oyun Haberlerine Ulaşmanızı da Sağlıyor. Sizlerde En Güncel Oyun Haberlerini Ve Ücretsiz Oyun Haberlerini Kaçırmak İstemiyorsanız Bildirimi Açmayı Unutmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900
Translate »