Epic Games Elite Dangerous Türkçe Yama Var Mı ? - Güncel Gündem Haberleri | NtsPazar.Com

Epic Games Elite Dangerous Türkçe Yama Var Mı ?

Elite Dangerous Türkçe Yama Var Mı ?

Epic Games Ücretsiz Oyunlar arasına giren yeni oyun Elite Dangerous oldu. Peki Epic Games Elite Dangerous Türkçe Yama Var Mı ? sorusunu soruyorsanız bu yazımız sizin için.

Epic Games Elite Dangerous Türkçe Yama

Bilim kurgu ve uzayı seviyorsanız sizleri sonu olmayan bir maceraya götüren Elite Dangerous oyununu tanıtalım.

Elite Dangerous , oyunların orijinal açık dünya macerasını birbirine bağlı bir galaksi, gelişen anlatım ve Samanyolu’nun tam galaktik oranlarında yeniden yaratılan tümüyle modern nesle getiren kesin, çok oyunculu bir uzay destanıdır.

Oyuncular, yalnızca küçük bir yıldız gemisi ve birkaç krediyle başlayarak, fütürist bir acımasız galakside hayatta kalmak ve ikonik Elite’in saflarında yer almak için gereken beceri, bilgi, zenginlik ve gücü kazanmak için ne gerekiyorsa yaparlar. Galaktik süper güçler ve yıldızlararası savaş çağında, her oyuncunun hikayesi benzersiz bağlantılı oyun deneyimini ve el yapımı gelişen anlatıyı etkiler. Hükümetler düşer, savaşlar kaybedilir ve kazanılır ve insanlığın sınırı, oyuncuların eylemleriyle yeniden şekillendirilir.

Oyunla ilgili şuanda bir türkçe yama çalışması malesef bulunmuyor.

UCUZ OYUN SATIN AL MİNECRAFT PREMİUM SATIN AL UCUZ GTA 5 SATIN AL

İlginizi Çekebilir  Nintendo Switch Türkçe Yama Oyunlar

ntspazar

Ntspazar.com Sizler İçin En Uygun Fiyata Oyunlar Sunmakla Kalmıyor En Güncel Oyun Haberlerine Ulaşmanızı da Sağlıyor. Sizlerde En Güncel Oyun Haberlerini Ve Ücretsiz Oyun Haberlerini Kaçırmak İstemiyorsanız Bildirimi Açmayı Unutmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900
Translate »