Epic Games Oyunları Türkçe Yama Nasıl Yapılır - Güncel Gündem Haberleri | NtsPazar.Com

Epic Games Oyunları Türkçe Yama Nasıl Yapılır

Epic Games Oyunları Türkçe Yama Nasıl Yapılır

Epic Games milyonlarca oyuncuya erişmeye devam ediyor. Epic Games Ücretsiz Oyunlar ile oyun sevenleri kendisine çekmeyi başardı. Son olarak epic games gta 5 ücretsiz olarak oyunculara sundu ve gündeme bomba etkisi yapmayı başardı. Bu durumdan oyuna para verim satın alan oyuncular rahatsız olsa da epic games yeni oyunları ücretsiz yapmaya devam edecek.

Biliyorsunuz neredeyse tüm oyunlar türkçe desteklemiyor bundan dolayı türk çeviri ekipleri tarafından oyunlar türkçe yama çalışmaları yaparak oyunları bizler için türkçe hale getirmeyi başardılar fakat bir çok oyun çevirisi steam desteklediği için epic games oyunları için desteklemiyor. Epic games türkçe yama oyunların sayısı oldukça az sayıda. Epic games artık steam gibi popüler bir market haline geldi türkçe yama çeviri ekipleri tarafından bu göz ardı edilmeyeceğini umuyoruz ve yeni çeviriler için epic games destekleyecektir.

İlginizi Çekebilir  Halo 2 Anniversary Pc Çıkış Tarihi

ntspazar

Ntspazar.com Sizler İçin En Uygun Fiyata Oyunlar Sunmakla Kalmıyor En Güncel Oyun Haberlerine Ulaşmanızı da Sağlıyor. Sizlerde En Güncel Oyun Haberlerini Ve Ücretsiz Oyun Haberlerini Kaçırmak İstemiyorsanız Bildirimi Açmayı Unutmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Translate »