Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması Nasıl İndirilir - Güncel Gündem Haberleri | NtsPazar.Com

Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması Nasıl İndirilir

Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, cep telefonlarına indirebileceğiniz ” coronavirus takip uygulamasının devreye gireceğini açıkladı. Koronavirüs takip uygulaması Hayat Eve Sığar  Covid-19’un hızını yavaşlatmayı amaçlayan bir uygulama olacak ve cep telefonu iletişimi üzerinden çalışan bir uygulamanın da devreye gireceğini açıkladı.

Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması Nedir ?

Bu uygulama evde karantinada olan kullanıcıları takip edecek ve kurallara uyulmaz ise gerekli yetkililere haber verecek. Basın toplantısında yer alan tanıtım görselinde ‘aile takibi’ ile ‘risk bölgeleri’ kategorilerinin bulunduğu görülüyor. Uygulamanın iki gün içerisinde yayınlanacağını belirtelim.

‘Hayat Eve Sığar’ uygulaması ile, enfekte olan kişilerden hızla haberdar olunarak, yayılımın azaltılması hedefleniyor. Yayılmayı yavaşlatmak, enfekte olmuş kişilere iyileşmeleri için zaman vermek anlamına da geliyor.

İlginizi Çekebilir  Logitech G923 ETS 2 Ayarları 2020

ntspazar

Ntspazar.com Sizler İçin En Uygun Fiyata Oyunlar Sunmakla Kalmıyor En Güncel Oyun Haberlerine Ulaşmanızı da Sağlıyor. Sizlerde En Güncel Oyun Haberlerini Ve Ücretsiz Oyun Haberlerini Kaçırmak İstemiyorsanız Bildirimi Açmayı Unutmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900
Translate »